Pediküür on...

 

Jalahooldus lihvimise, koorimise ja massaažiga. Suurepärane valik inimesele, kes hindab naturaalsust ja kelle oma küüned on probleemideta või väheste defektidega.

Ühtlasi on oskuslikult tehtud pediküür ka meeldiv ja väga lõõgastav protseduur. Vajalik nii meestele kui naistele. Pediküür on tähtis, kui soovite igal ajahetkel hoolitsetud välja näha ning tunda ennast hästi. Probleemid nagu kannalõhed ja konnasilmad vähenevad või kaovad regulaarsel pediküüris käimisel. Ükski teine vahend, sealhulgas ka paljud laialt reklaamitud hooldusvahendid ei taga sellist tulemust kui regulaarne pediküüris käimine. Hea enesetunde tagab pediküüris käimine korra kuus.

 

Pediküür geeliga

Suurepärane valik suveks! Kui varbaküüned on ebatasased, siis geeliga saab need tasandada, samas teha huvitavaid disaine, millega küünte väljakasv ei ole nii hästi näha kui tumeda laki puhul. Geel muudab küüned vastupidavamaks, muretsema ei pea ka laki kulumise pärast.

NB! Liiga pikaks ei tohiks geeliga kaetud varbaküüsi kasvada lasta, sest kinniseid jalanõusid kandes on traumaoht! Küüs võib löögiga või muljumisega tulla oma aluspinnalt lahti või murduda ebasobivast kohast.